אימון ילדים מתאים לילדים אשר קשייהם אינם נובעים מקשיים רגשיים משמעותיים ולילדים אשר מקבלים טיפול נפשי אצל פסיכולוג קליני אך נזקקים גם לחיזוק יכולות תפקודיות קונקרטיות. כך, למשל, אימון ילדים יכול להתאים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז אשר מטופלים בריטלין אך זקוקים לעזרה ברכישת אסטרטגיות התארגנות ושליטה עצמית.

**חשוב להדגיש כי אימון ילדים לעולם אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכיאטרי או טיפול פסיכולוגי ולכן מומלץ, בכל מקרה של חשש לקיומו של קושי רגשי, לפנות לאבחון ראשוני אצל איש מקצוע טיפולי.

באימון אנחנו נעבוד לפי מטרות ועובד בעיקר על הפן ההתנהגותי כאשר נציב מטרות ויעדים ונתאמן על מנת להשיגם. לדוגמא: ילד הפועל באימפולסיביות גבוהה נסייע לילד לזהות כיצד התנהגותו עלולה לגרום לעימותים חברתיים או לנזיפות מצד המורים. האימון יתנהל עד להשגת שליטה על הכלים שנלמדו ושימוש בהם מחוץ לקליניקה.

גם כאן ההורים ילוו את הטיפול והתהליך עצמו ילווה בהדרכת הורים.
כמו בטיפול, גם כאן יינתנו לילד שיעורי בית שיהיה עליו לעשות מחוץ לקליניקה על מנת להטמיע את התהליכים שהוא עובר בקליניקה בחייו באופן הדרגתי ומלא.

למי אימון יכול לעזור?
– ילדים עם הפרעות קשב וריכוז.
– קשיי התארגנות.
– אימפולסיביות.
– קשיים חברתיים.

אם את/ה מזדהה עם זה ומרגיש שהגיע הזמן לשינוי עבורך ועבור ילדך, אשמח לסייע לכם ויחד להקנות לך כלים שאין לי ספק שיובילו לשיפור משמעותי באיכות החיים שלכם ובאושר הפנימי, זכרו, לכל אדם מגיע להיות מאושר ולהרגיש טוב ובעיקר כשזה נוגע לילדנו.